Úvod Aktuality Nahlášení havárie Způsoby zajištění náhradního zásobování vodou

Způsoby zajištění náhradního zásobování vodou

Náhradní zásobování vodou je zajišťováno autocisternami.
Při vhodných dopravních a klimatických podmínkách (při teplotách nad bodem mrazu) se kromě využívání autocisteren přistavují voznice (cisternové přívěsy).

V některých případech lze při havárii pro náhradní zásobování vodou využít i hydrantových nástavců za těchto podmínek:

 

 

RozvozRozvoz - rozvoz pitné vody autocisternou, která zásobuje danou oblast tak, že zastavuje dle místní dopravní situace na vhodných místech a dle okamžitého požadavku odběratelů je zajištěn výdej pitné vody přímo z autocisterny.

 

VozniceVoznice – cisternový přívěs, který je na místo přivezen autocisternou a dle místní dopravní situace je přistaven na místo stání. Je pravidelně doplňován. V případě zjištění, že je pitná voda z cisterny již vyčerpána, volejte tel. 840 111 112.

 

Hydrantový nástavecHydrantový nástavec – hydrantový nástavec s výdejním kohoutem, který je osazen na vhodný podzemní hydrant mimo dopravní komunikaci a opatřen ohrádkou.Balená vodaBalená voda – služba je určena pro případ havárie na vodovodní síti s předpokladem přerušení dodávky pitné vody v trvání delším než 5 hodin.

Služba je určena držitelům platného průkazu TP, ZTP a nebo ZTP/P. Každý zájemce musí mít aktivovanou službu SMS INFO. Více informací zde.

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!

Poskytování zákresu inženýrských sítí

Pro poskytnutí informace či zákresu vodovodních a kanalizačních sítí ve vámi vymezeném zájmovém území  vyplňte žádost

a informace nebo zákres vám bude zaslán e-mailem.