Úvod Aktuality Plánované výluky Přerušení dodávky vody v části Praha 6, 1–Břevnov, Střešovice, Malá Strana, Hradčany dne 20. – 21.6.

Přerušení dodávky vody v části Praha 6, 1–Břevnov, Střešovice, Malá Strana, Hradčany dne 20. – 21.6.

5. červen 2020

Dne 20. 6. 2020 od 5:00 hod. až 21. 6. 2020 do 4:00 hod. bude přerušena dodávka pitné vody v oblasti Praha 6, 1 – Břevnov, Střešovice, Malá Strana, Hradčany.

Výluka vody se bude týkat odběrných míst v ulicích č.p./č.o.: 8. listopadu; Anastázova; Bělohorská; Cvičebná; Dlabačov; Fastrova; Gymnastická; Heleny Malířové; Chaloupeckého; Chodecká; Jezdecká; Jílkova; Junácká; K bateriím; Kolátorova; Konecchlumského; Kusá; Liborova; Markétská; Mládeže; Myslbekova; Na Kocourkách; Na Malovance; Na Petynce; Na viničce; Na zástřelu; Nad KajetánkoU; Olympijská; Patočkova; Petřínské sady; Pod Andělkou; Pod Drinopolem; Pod Královkou; Pod Marjánkou; Radimova; Říčanova; Sartoriova; Skupova; Slavníkova; Strahovská; Svojsíkova; Šermířská; Šlikova; Talichova; Tejnka; Turistická; U dělnického cvičiště; U kaštanu; U střešovických hřišť; Vaníčkova; Ve Střešovičkách; Za Kajetánkou; Za Strahovem; Zúžená; z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Oblast výluky je zobrazena v mapě na stránkách www.pvk.cz. Po přiblížení mapy lze zjistit, kterých nemovitostí se uvedená výluka konkrétně týká. (Upozornění – kapka znázorňuje přípojku k nemovitosti. Přípojka vody může ale dále zásobovat i nemovitosti, které nejsou kapkou označeny).

Náhradní zásobování bude zajištěno na základě požadavků odběratelů a dle dopravních a technických možností přistavením cisterny s pitnou vodou.

Podrobné informace nepřetržitě podává zákaznická linka PVK na tel: 840 111 112 nebo 601 274 274.

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!