Úvod Zákazníci Přípojka Služby poskytované PVK pro zřízení přípojky

Služby poskytované PVK pro zřízení přípojky

Společnost PVK nabízí na základě požadavku zákazníka projektové, inženýrské i realizační služby pro zajištění celého díla. Služby mohou být poskytnuty samostatně dle požadavků stavebníka nebo komplexně, jako stavba na klíč. Ke konkrétním požadavkům a situaci každého případu jsme připraveni poskytnout odborné konzultace.

 

Kompletní služba poskytovaná PVK:

Stavba přípojky na klíč – zákazník napíše objednávku a zplnomocní společnost PVK k vyřizování náležitostí k zřízení přípojky. Po provedení všech kroků potřebných k realizaci přípojky je zákazníkovi předána funkční přípojka včetně kompletní dokumentace

Co potřebujete: Aktuální snímek pozemkové mapy a výpis z katastru nemovitostí

Dílčí části služeb poskytované PVK:

Zpracování projektové dokumentace – zákazník na základě objednávky získá kompletní projektovou dokumentaci včetně Stanoviska vlastníka technické infrastruktury zastoupeného PVK.

Co potřebujete: Aktuální snímek pozemkové mapy a výpis z katastru nemovitostí

 

Realizace stavby přípojky – pokud již máte zajištěn souhlas vlastníka technické infrastruktury zastoupeného PVK, splněné podmínky 160 odstavec 2 Stavebního zákona, projektovou dokumentaci přípojky a platný územní souhlas, PVK zajistí stavbu přípojky. Realizovaná přípojka bude připravena k užívání.

Co potřebujete: Souhlas vlastníka technické infrastruktury zastoupeného PVK, splněné podmínky §160 odstavec 2 Stavebního zákona, projektovou dokumentaci přípojky a platný územní souhlas.

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!