Úvod Zákazníci Kontakty pro zákazníky Zákaznická linka

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112

 

Zákazníci s neomezeným tarifem u mobilních operátorů anebo u pevné linky mohou použitím čísla 601 274 274  volat v rámci svého tarifu bez dalších nákladů.

Zákaznická linka PVK je specializované pracoviště, které slouží k hromadnému zpracování telefonních hovorů. Zde vy, naši zákazníci, vždy obdržíte požadované informace od zkušeného operátora, který s vámi bude řešit záležitosti týkající se dodávky pitné vody a odkanalizování, příp. problémů či reklamací atd.

Získáte odpověď nebo radu na dotazy týkající se fakturace, smluv, kvality vody, poruch na vodovodní či kanalizační sít a další potřebné informace.

Na základě vašich požadavků upravíme výši zálohy, vyřešíme reklamace, poradíme, jaké doklady jsou třeba k sepsání smlouvy, poradíme, jak postupovat při zřizování přípojky, co dělat, když vodoměr neukazuje správně, a to vše pouze prostřednictvím telefonu.

Z důvodu rychlosti a efektivnosti vyřizování vašich požadavků vás žádáme o uvádění evidenčního čísla odběru a čísla smlouvy při jakémkoliv kontaktu s naší společností. Evidenční číslo odběru naleznete na vaší odběratelské smlouvě či každé faktuře vpravo nahoře. Naši vyškolení operátoři jsou vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

 

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!

Poskytování zákresu inženýrských sítí

Pro poskytnutí informace či zákresu vodovodních a kanalizačních sítí ve vámi vymezeném zájmovém území  vyplňte žádost

a informace nebo zákres vám bude zaslán e-mailem.