Úvod Voda hrou Trasy Záznam cyklotrasy pro uživatele SmartMaps

Záznam cyklotrasy pro uživatele SmartMaps

Stáhněte si příslušný soubor GPX pro vaši trasu: cyklokrátká, cyklodlouhá.  Soubor uložte do mobilu, kde máte nainstalované Smartmaps, do adresáře "routes". V přípdě, že budete mít problémy se stažením .gps souborů z webových stránek, kontaktujte Davida Šmída (david.smid@pvk.cz), který vám soubory obratem zašle.

Adresář "routes" najdete ve vnitřním úložišti nebo na SD kartě ve vyšší verzi Androidu v:

\Android\data\menion.android.smartmaps\files\SmartMaps

v nižší verzi Androidu:

\Smartmaps

Otevřete Smartmaps, klepněte na Navigace, pak Plánovač, pak Otevřít. Měli byste vidět váš soubor, klepněte na něj. 

Pak klepněte na "Vypočítat trasu" a otevřou se vám Parametry trasy. Zvolte "Nejkratší" (panáček na přechodu). (Tato volba je nutná, aby trasa byla správně vedena i tam, kde si plánovač myslí, že úsek na kole projet nejde.) 

Otevře se vám itinerář, kde je profil trasy, informace o délce aj. Zde máte možnost klepnout na "Navigovat" a pak vás bude aplikace navigovat nebo klepnout na androidní tlačítko zpět a dostanete se do mapy, kde vidíte trasu, kterou pak můžete sledovat.

(Pokud nechcete vidět v mapě plánovací body, jděte do Volby, Nastavení, Cesta a zrušte zaškrtnutí "Vzdálenostní značky" a ve volně Barva a průhlednost cesty nastavte poslední stavítko doleva.)

Pro jistotu zkontrolujte trasu ve SmartMaps s trasou v mapy.cz - viz návod pro zobrazení tras v aplikaci mapy.cz, body 1, 2, 4.

 

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!