Úvod Voda hrou Soutěže Archiv soutěží I love kohoutková - soutěž pro střední školy

I love kohoutková - soutěž pro střední školy

I love kohoutková - soutěž pro střední školy

22. březen 2012

Společnosti skupiny Veolia Voda vyhlašují u příležitosti Světového dne vody 2012 novou výchovně vzdělávací soutěž „I love kohoutková“ pro studenty středních škol ve věku 15 -20 let.

Cílem projektu „I love kohoutková“

je zvýšení environmentálního povědomí u studentů středních škol a zároveň propagace pitné vody z vodovodu jako nápoje každodenní spotřeby, který je šetrný vůči přírodě (bez plastových obalů a dopravy).

 

Co je úkolem studentů?

Studenti vytvoří krátké video (délka 30s – 3 min) ve formátu AVI, MOV, MPG či WMV, ve kterém vyjádří svůj pozitivní vztah ke kohoutkové vodě. Video může být animované či hrané a musí obsahovat důvody, proč je dobré pít vodu z kohoutku.


Kdo se může přihlásit a jak?

Do soutěže se mohou přihlásit studenti středních škol ve věku 15-20 let, a to buď jako jednotlivci nebo ve skupinkách 2 – 4 členů. Pro přihlášení je potřeba zaslat email na soutez@kohoutkova.cz a uvést název a adresu školy, třídu, počet studentů ve skupince a telefonní číslo a email kontaktní osoby. Nejpozději do 31.5.2012 pak mohou studenti zasílat své projekty na adresu společnosti skupiny Veolia Voda, která je se soutěží oslovila (tuto adresu obdrží po přihlášení). Videa budou hodnocena nejdříve v regionálních kolech a posléze v kole celostátním dle několika kritérií – obsahu, kreativity, originality, kvality zpracování a technického provedení. Vyhlášení celostátních vítězů proběhne v druhé polovině června.


Co mohou studenti v celostátním kole vyhrát?

Nejúspěšnější kolektiv studentů získá finanční cenu 20 000 Kč. Druhou cenou je digitální fotoaparát a třetí cenou odborné publikace.
Pokud Vás soutěž zaujala a souhlasíte s pravidly uvedenými níže, přihlaste se do soutěže na soutez@kohoutkova.cz. V emailu prosím nezapomeňte uvést název a adresu školy, třídu, počet studentů ve skupince, telefonní číslo a emailovou adresu kontaktní osoby).

 

Pravidla soutěže

I love kohoutkova - leták.pdf (dokument Adobe PDF)I love kohoutkova - leták.pdf

 


 

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!

Upozorňujeme, že pokladna je dočasně uzavřena.