Úvod Aktuality Soutěž voda pro život zná své výherce

Soutěž voda pro život zná své výherce

Soutěž voda pro život zná své výherce

28. červen 2017

Literární práce, fotografie a výtvarná díla propojilo jediné téma „voda pro život“. Do stejnojmenné soutěže pro žáky pražských základních a středních škol se zapojilo téměř 600 děl.

Výherci soutěže, jejímž generálním partnerem byly Pražské vodovody a kanalizace a nad níž převzala záštitu primátorka Prahy Adriana Krnáčová, obdrželi ocenění v historické budově čerpací stanice Podolské vodárny. „Gratuluji výhercům a děkuji všem účastníkům, kteří nám otevřeli nové pohledy na vodu a vodárenství,“ podotkl generální ředitel PVK Petr Mrkos.

Oceněná díla budou od začátku příštího roku vystavena v budově magistrátu na Mariánském náměstí a rovněž vyjde sborník s fotografiemi, malbami i literárními útvary.

Soutěž pořádala společnost VR Atelier pod záštitou primátorky hl. m. Prahy. Soutěžilo se v oborech kresba/malba/počítačová grafika, barevná/černobílá fotografie a literární příspěk. Soutěžící byli rozděleni do tří věkových kategorií: I. stupeň základní školy, II. stupeň základní školy (stejná věková kategorie na viceletých gymnáziích) a studenti středních škol a učilišť. Soutěžní příspěvek bylo nutné odeslat nejpozději do 31. května 2017.

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!

Poskytování zákresu inženýrských sítí

Pro poskytnutí informace či zákresu vodovodních a kanalizačních sítí ve vámi vymezeném zájmovém území  vyplňte žádost

a informace nebo zákres vám bude zaslán e-mailem.