Úvod Aktuality PVK uzavírají zákaznické centrum v Dykově ulici, služby budou poskytovat pouze bezkontaktně

PVK uzavírají zákaznické centrum v Dykově ulici, služby budou poskytovat pouze bezkontaktně

PVK uzavírají Zákaznické centrum v Dykově ulici, služby bude poskytovat pouze bezkontaktně

21. říjen 2020

Pražské vodovody a kanalizace uzavírají počínaje čtvrtkem 22. října 2020 až do odvolání zákaznické centrum v Dykově ulici.

Děje se tak v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu nemoci COVID-19. „Zákaznické centrum bude všechny svoje služby poskytovat i nadále, ale pouze v bezkontaktním režimu. Důvodem je ochrana zdraví zákazníků i zaměstnanců,“ zdůraznil tiskový mluvčí společnosti Tomáš Mrázek.

  • Uzavřeny budou do odvolání také všechny pokladny a nebude přijímána žádná hotovost. Platby je nutné realizovat výhradně bezhotovostním platebním stykem.
  • K případným dotazům a vyřízení svých požadavků, prosím, využijte služeb zákaznické linky 601 274 274 nebo 840 111 112 nebo e-mailovou adresu info@pvk.cz, případě své žádosti zasílejte poštou na adresu Ke Kablu 971, 102 00, Praha 10.
  • Uzavírání smluv a předávání veškerých smluvních požadavků je třeba řešit pouze korespondenční cestou, prostřednictvím e-mailu nebo datové schránky.
  • Pro zadávání žádostí o vyjádření k projektové dokumentaci a zákresu sítí použijte  vyjadřovací portál. Vyjádření PVK vám bude následně zasláno elektronickou formou na zadaný e-mail. 
  • Laboratoře PVK nebudou přijímat vzorky vod ze studní.
  • Bude přerušen prodej podružných vodoměrů na adrese: Ke Kablu 971, 102 00, Praha 10.
  • Veškeré výše uvedené žádosti a jakékoli dotazy na nás samozřejmě můžete zaslat i písemnou formou na adresu Ke Kablu 971, 109 00, Praha 10.

Na webových stránkách www.pvk.cz  jsou k dispozici ke stažení všechny potřebné formuláře a kontakty a budou zde uveřejňovány další informace.

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!

Vyjadřovací portál

Pro podání žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Aktuální kvalita vody

Podívejte na mapu kvality vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112