Úvod Aktuality Příprava systému protikorupčního managementu

Příprava systému protikorupčního managementu

Příprava systému protikorupčního managementu

2. červenec 2020

Compliance program a certifikace dle normy ISO 37001 v PVK

Společnost Pražské vodovody a kanalizace, a.s. prohlubuje svoji angažovanost v oblasti protikorupčního managementu tím, že na již zveřejněný a v praxi používaný Compliance program a přijatý Etický a Protikorupční etický kodex navazují certifikací dle mezinárodní normy ISO 37001, která upravuje systém protikorupčního managementu.

Norma představuje specifický soubor standardů pro implementaci protikorupčních postupů, pravidel a kontrol s cílem předcházet nežádoucím situacím, odhalovat je a řešit je.

Jedním ze základních stavebních kamenů systému protikorupčního managementu je provedení due diligence, tedy získání hlubších informací o obchodních partnerech naší společnosti.

Dovolujeme si Vás tímto informovat, že před uzavřením obchodní smlouvy i v průběhu trvání smluvního vztahu může být obchodní partner (firma), členové jeho statutárního orgánu a jeho vlastníci posuzováni na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů včetně médií. V souvislosti s tímto posouzením může být obchodní partner dále požádán o upřesnění nebo vysvětlení zjištěných skutečností.

Vedení naší společnosti je přesvědčeno, že certifikace systému protikorupčního managementu přispěje k dalšímu zvýšení důvěryhodnosti společnosti v oblasti obchodních vztahů a ke zlepšení vnímání veřejností, orgány státní správy, vlastníky a v neposlední řadě i všemi zaměstnanci.

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!