Úvod Aktuality Káranský vodovodník přinesl sportovní výkony i peníze pro handicapované

Káranský vodovodník přinesl sportovní výkony i peníze pro handicapované

Káranský vodovodník přinesl sportovní výkony i peníze pro handicapované

28. květen 2019

Stovky zájemců se zúčastnily Káranského vodovodníku, který letos zorganizovaly Pražské vodovody a kanalizace již po třetí.

Sportovně charitativní akce se účastní převážně cyklisté, pro které letos byly určeny trasy 25 a 45 kilometrů, ale i běžci či pěší, kteří absolvovali trasu dlouhou 12 km krásnou krajinou v okolí Káraného. Společnost Asistence, která se stará o handicapované, opět získala šek v hodnotě 50 tisíc korun.

Součástí akce je i prohlídka úpravny vody s odborným výkladem o historii i současnosti vodárny.  V letošním roce byla při prohlídce spuštěna i balicí linka vyrábějící sáčky s pitnou vodou, které jsou určeny především pro seniory a handicapované při haváriích či výlukách vody.

V cíli na místním hřišti se konal doprovodný program, letos ve spolupráci s Městskou policií. Pro sportovce byla připravena jízda zručnosti, děti mohly získat řidičský průkaz a navíc ukázka koní, kteří jsou cvičeni pro demonstrace a neleknou se ohně ani dýmu. Sportovci se mohli také poradit s výživovými poradci o vhodné stravě.

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!

Poskytování zákresu inženýrských sítí

Pro poskytnutí informace či zákresu vodovodních a kanalizačních sítí ve vámi vymezeném zájmovém území  vyplňte žádost

a informace nebo zákres vám bude zaslán e-mailem.