Úvod Aktuality Káranský vodovodník přinesl sportovní výkony i peníze pro handicapované

Káranský vodovodník přinesl sportovní výkony i peníze pro handicapované

Káranský vodovodník přinesl sportovní výkony i peníze pro handicapované

28. květen 2019

Stovky zájemců se zúčastnily Káranského vodovodníku, který letos zorganizovaly Pražské vodovody a kanalizace již po třetí.

Sportovně charitativní akce se účastní převážně cyklisté, pro které letos byly určeny trasy 25 a 45 kilometrů, ale i běžci či pěší, kteří absolvovali trasu dlouhou 12 km krásnou krajinou v okolí Káraného. Společnost Asistence, která se stará o handicapované, opět získala šek v hodnotě 50 tisíc korun.

Součástí akce je i prohlídka úpravny vody s odborným výkladem o historii i současnosti vodárny.  V letošním roce byla při prohlídce spuštěna i balicí linka vyrábějící sáčky s pitnou vodou, které jsou určeny především pro seniory a handicapované při haváriích či výlukách vody.

V cíli na místním hřišti se konal doprovodný program, letos ve spolupráci s Městskou policií. Pro sportovce byla připravena jízda zručnosti, děti mohly získat řidičský průkaz a navíc ukázka koní, kteří jsou cvičeni pro demonstrace a neleknou se ohně ani dýmu. Sportovci se mohli také poradit s výživovými poradci o vhodné stravě.

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!