Úvod Aktuality COV!D-19 Provoz zákaznického centra

Provoz zákaznického centra

Informace k provozu zákaznického centra PVK

 

V souvislosti s výskytem onemocnění COVID -19 a v zájmu ochrany zdraví našich zákazníků je až do odvolání  zákaznické centrum v Dykově ulici otevřeno pouze pro zákazníky, kteří potřebují vyřešit akutní  záležitost, jež nelze vyřídit korespondečně, a kteří si rezervují termín návštěvy přes rezervační systém nebo prostřednictvím kontaktního centra.

Návštěvníky zákaznického centra prosíme v zájmu ochrany jejich zdraví a zdraví našich zaměstnanců o ohleduplnost a řádné zakrytí úst a nosu, o desinfekci rukou při příchodu a o udržování předepsaného odstupu. Zároveň žádáme ty návštěvníky, kteří budou pociťovat onemocnění dýchacích cest, o odložení jejich návštěvy.

Pro vyřízení svých běžných záležitostí či dotazů vůči naší společnosti, které nevyžadují osobní jednání, využívejte prosím následující možnosti bezkontaktní komunikace:

Především e-mailovou komunikaci prostřednictvím info@pvk.cz. Prostřednictvím e-mailové adresy máte možnost zaslat veškeré své dotazy a žádosti včetně příloh, které s nimi souvisejí. 

Pro běžné dotazy využívejte rovněž naše zákaznické telefonní linky 601 274 274 a 840 111 112, kde vám naši operátoři rádi odpoví na jakékoli dotazy.

Pro podání svých žádostí ke stávajícímu odběrnému místu a smlouvě využívejte váš zákaznický internetový účet (https://portal.pvk.cz/). Prostřednictvím zákaznického účtu můžete provést např.:

 • změnu kontaktních údajů
 • změnu způsobu hrazení záloh a faktur 
 • změnu bankovního účtu, který používáte pro hrazení nebo případné vracení přeplatků z vyúčtování
 • odeslání jakékoli vaší žádosti 
 • zároveň zde naleznete informace o vaší dosavadní fakturaci, platbách, nastavení záloh, odečtech a komunikaci s naší společností.  

Zákaznický internetový účet má založený každý smluvní zákazník, který při uzavření smlouvy uvede svojí e-mailovou adresu. V případě že nemáte účet aktivovaný, lze jej aktivovat přímo přes webové stránky PVK https://portal.pvk.cz/registrace

Nezapomeňte, že zákaznický internetový účet je přístupný také z vašich mobilních zařízení přes aplikaci „Moje Veolia“.

 • Žádosti o uzavření nové smlouvyje možné zaslat e-mailem na adresu info@pvk.cz nebo korespondenčně na adresu Ke Kablu 971, 109 00, Praha 10. Veškeré formuláře a informace k uzavření smlouvy máte k dispozici na webových stránkách PVK.
 • Pro zadávání žádostí o vyjádření k projektové dokumentaci a zákresu sítí použijte nově zprovozněný vyjadřovací portál. Vyjádření PVK vám bude následně zasláno elektronickou formou na zadaný e-mail.

Veškeré výše uvedené žádosti a samozřejmě jakékoli dotazy na nás samozřejmě můžete zaslat i písemnou formou zaslanou na adresu Ke Kablu 971, 109 00, Praha 10.

V souvislosti s omezením provozu zákaznického centra je stále uzavřena pokladna pro příjem plateb. Pro zaplacení vašich závazků využívejte alternativní bezhotovostní možnosti úhrad: 

 • e-platby prostřednictvím svého zákaznického internetového účtu, 
 • zadáním standardního příkazu k úhradě, 
 • platbou chytrým telefonem pomocí QR kódu, 
 • platbou na terminálech Sazky
 • pomocí A složenky na pobočkách České pošty.

 

O dalších úpravách režimu zákaznické komunikace vás budeme včas informovat.

 

 

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!

Upozorňujeme, že pokladna je dočasně uzavřena.