Úvod Aktuality COV!D-19 Naše pomoc potřebným

Naše pomoc potřebným

Rozváželi jsme dezinfekci potřebným

Pražské vodovody a kanalizace ze svých zásob věnovaly přes 500 litrů dezinfekce organizacím pečujícím v hlavním městě o seniory nebo jiné ohrožené skupiny spoluobčanů. 

dezinfekce foto na w

"Menu, které pomáhá" mířilo k seniorům a do nemocnic

Pražské vodovody a kanalizace denně nakoupily a rozvezly přes dvě stě obědů zdarma seniorům a do různých pražských zdravotnických zařízení. Tento projekt, nazvaný „menu, které pomáhá“, byl spuštěn v pondělí 30. března a trval až do konce nouzového stavu. Celkem bylo darováno a rozvezeno na 8 tisíc obědů. 
Kromě zájemců z řad seniorů a ZTP občanů, kteří jsou zapojeni do projektu rozvozu vody v náhradním balení, obědy mířily také na stanoviště Českého červeného kříže na Mariánském náměstí, do Nemocnice Na Františku, do IKEM, Domova seniorů Zity Kabátové, nemocnice Homolka a MČ Praha 6. 
 
S obědy jsme pomohli i pracovníkům IZS a Městské policie HLM darem na transparentní účet Vaříme nepostradatelným, Zdeňka Pohlreicha a Jana Punčocháře, kteří zajišťovali obědy pro složky IZS HLM.

 

PVK rozvoz_jidla 17poděkování foto paní básenrozvoz_jidla Nuslerozvoz web 2

 

Rozdávali jsme ochranné štíty do pražských nemocnic

 
Spolu s naším akcionářem, společností Veolia Česká republika, jsme rozdali nemocnicím a sociálním ústavům několik tisíc kusů ochranných štítů české výroby. 
Tyto pomůcky jsme distribuovali například do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, nemocnici Na Homolce, Na Františku, sociálním institucím jako je Život 90, Pohoda - společnost pro normální život lidí s postižením,  Domov Sue Ryder, z.ú.,  Sociální služby Prahy 4 a dalším.
 
 
 
 štíty web 2 štíty web 1

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!