Úvod Aktuality COV!D-19 Pomáháme

Pomáháme

PVK rozvážejí dezinfekci potřebným

Každý týden ze svých zásob věnují Pražské vodovody a kanalizace sto litrů dezinfekce organizacím pečujícím v hlavním městě o seniory nebo jiné ohrožené skupiny spoluobčanů. Rozvezli již takto 300 litrů dezinfekce a s dalšími dodávkami počítají až do skončení pandemie COVID-19.  

dezinfekce foto na w

"Menu, které pomáhá" míří k seniorům a do nemocnic

Pražské vodovody a kanalizace denně nakoupí a rozvezou přes dvě stě obědů zdarma seniorům a do různých pražských zdravotnických zařízení. Tento projekt, nazvaný „menu, které pomáhá“, byl spuštěn v pondělí 30. března a potrvá až do konce nouzového stavu. 
Kromě zájemců z řad seniorů a ZTP občanů, kteří jsou zapojeni do projektu rozvozu vody v náhradním balení, obědy míří také na stanoviště Českého červeného kříže na Mariánském náměstí, do Nemocnice Na Františku, do IKEM, Domova seniorů Zity Kabátové, nemocnice Homolka a MČ Praha 6. Do ulic vyjíždí každý všední den pět posádek. Výjimkou je stanoviště Českého červeného kříže, kam obědy putují i o víkendu.

 

https://www.pvk.cz/aktuality/menu-ktere-pomaha-miri-k-seniorum-a-do-nemocnic/

PVK rozvoz_jidla 17poděkování foto paní básenrozvoz_jidla Nuslerozvoz web 2
 
VIDEO - JAK POMÁHÁME SPOLEČNĚ S NAŠÍM AKCIONÁŘEM, SPOLEČNOSTÍ VEOLIA

Rozdáváme ochranné štíty do pražských nemocnic

 
Spolu s naším akcionářem, společností Veolia Česká republika, rozdáváme nemocnicím a sociálním ústavům ochranné štíty české výroby. 
Tyto pomůcky jsme distribuovali například do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, nemocnici Na Homolce, Na Františku, sociálním institucím jako je Život 90, Pohoda - společnost pro normální život lidí s postižením,  Domov Sue Ryder, z.ú.,  Sociální služby Prahy 4 a dalším.
 
 
 
 štíty web 2 štíty web 1

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!

Upozorňujeme, že pokladna je dočasně uzavřena.