Úvod Aktuality COV!D-19

COV!D-19

Vážení spotřebitelé a zákazníci,

společnost Pražské vodovody a kanalizace zajišťuje plynulou dodávku pitné vody a bezproblémové odkanalizování a čištění odpadních vod. Dodávaná pitná voda je v celé Praze zdravotně nezávadná a splňuje nejpřísnější limity dané vyhláškou pro pitnou vodu - MZd. č. 252/2004 Sb. Pitná voda respirační viry nepřenáší a můžete ji používat bez jakýchkoliv omezení. Navíc jsou respirační viry velmi citlivé k dezinfekci chlorem, ozónem i UV zářením.

Opatření v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace od 22. října 2020

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM DYKOVA je  pro osobní kontakt se zákazníky až do odvolání uzavřeno

Všechny své služby společnost poskytuje i nadále, ale v bezkontaktní komunikaci 

  • Uzavřeny budou  také všechny pokladny a nebude přijímána žádná hotovost. Platby je nutné realizovat výhradně bezhotovostním platebním stykem.
  • K případným dotazům a vyřízení svých požadavků, prosím, využijte služeb Zákaznické linky 601 274 274 nebo 840 111 112 nebo e-mailovou adresu info@pvk.cz, případě své žádosti zasílejte poštou na adresu Ke Kablu 971, 102 00, Praha 10.
  • Uzavírání smluv a předávání veškerých smluvních požadavků je třeba řešit pouze korespondenční cestou, prostřednictvím e-mailu nebo datové schránky.
  • Pro zadávání žádostí o vyjádření k projektové dokumentaci a zákresu sítí použijte vyjadřovací portál.  Vyjádření PVK vám bude následně zasláno elektronickou formou na zadaný e-mail. 
  • Laboratoře v Dykově ulici nebudou přijímat vzorky vod ze studní
  • Bude přerušen prodej podružných vodoměrů na adreseKe Kablu 971, 102 00, Praha 10.
  • Veškeré výše uvedené žádosti a jakékoli dotazy na nás samozřejmě můžete zaslat i písemnou formou na adresu Ke Kablu 971, 109 00, Praha 10

 

 

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!