Úvod Aktuality COV!D-19

COV!D-19

Vážení spotřebitelé a zákazníci,

společnost Pražské vodovody a kanalizace zajišťuje plynulou dodávku pitné vody a bezproblémové odkanalizování a čištění odpadních vod. Dodávaná pitná voda je v celé Praze zdravotně nezávadná a splňuje nejpřísnější limity dané vyhláškou pro pitnou vodu - MZd. č. 252/2004 Sb. Pitná voda respirační viry nepřenáší a můžete ji používat bez jakýchkoliv omezení. Navíc jsou respirační viry velmi citlivé k dezinfekci chlorem, ozónem i UV zářením.

V souladu s naší snahou o maximální ochranu zdraví našich zákazníků se snažíme, aby návštěva našeho zákaznického centra v Dykově ulici byla s ohledem na aktuální vývoj epidemiologické situace maximálně bezpečná.

Od pondělí 6.12. až do odvolání bude zákaznické centrum otevřeno pouze pro zákazníky, kteří potřebují vyřešit akutní záležitost, jež nelze vyřídit korespondenčně, a zarezervují si termín návštěvy přes rezervační systém. 

Rezervaci termínu je možné provést také přes operátory zákaznické telefonní linky 601 274 274 a 840 111 112.

Dalším opatřením, kterým zvyšujeme bezpečnost našeho zákaznického centra je zavedení každodenního testování referentů zákaznického centra na COVID 19.

Zároveň v zájmu ochrany svého zdraví budou zákazníci mít při příchodu povinnost použít dezinfekci u vchodu, ústa a nos musí mít zakrytá respirátorem typu FFP2. Všemi ochrannými pomůckami budou samozřejmě vybaveni i zaměstnanci zákaznického centra.

Provádět platby na pokladně v zákaznickém centru je možné pouze po provedení rezervace přes rezervační systém

Všechny své služby společnost poskytuje i nadále v bezkontaktním režimu.

 

 

 

 

Aktuální kvalita vody

Zákaznická linka

601 274 274

nebo

840 111 112 

 

Vyjadřovací portál

Pro podání svých žádostí o zákres sítí a o vyjádření k projektové dokumentaci použijte vyjadřovací portál

Rezervace termínu

Chystáte se do našeho zákaznického centra? Rezervujte si čas schůzky předem!